14.1°C broken cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2022-04-01

Канівський центр зайнятості запрошує на тимчасові роботи з прибирання населених пунктів громади

🕔1 квітня 2022, 15:07 Шановні клієнти служби зайнятості! Протягом квітня 2022 року у Канівській громаді організовуватимуться тимчасові роботи з прибирання територій населених пунктів, упорядкування пам’ятників загиблим воїнам, обелісків, братських могил, кладовищ, екологічного захисту навколишнього середовища.
Читати

Українські волонтери створили застосунок TacticMedAid, у якому можна навчитися надавати першу домедичну допомогу

🕔1 квітня 2022, 11:01 Нині в українському  суспільстві відсутні базові знання з надання домедичної допомоги. Коли трапляється поранення — люди не знають, що робити крім виклику швидкої і потерпілі гинуть в основному через втрату крові. Тому, щоб навчити українців оперативно надавати першу домедичну допомогу цивільним та військовим постраждалим під час війни, волонтери створили застосунок TacticMedAid.
Читати

Ігор Ренькас: вірю, що разом ми вистоїмо і здолаємо всі труднощі

🕔1 квітня 2022, 09:22 Шановні жителі та гості Канівської громади. Дякуючи нашим захисникам минула ніч хоча і була напруженою, але все ж пройшла без якихось критичним моментів. Ми продовжуємо працювати в звичному режимі, приймати вимушено переміщених осіб та взаємодіяти з місцевою територіальної обороною. Комунальні підприємства також продовжують забезпечувати стабільну роботу всієї інфраструктури нашої громади.
Читати