-3°C light snowКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-11-22

Щеплення – суперсила від хвороб

🕔22 листопада 2021 Міністерство охорони здоров’я України за підтримки та спільно з міжнародними партнерами – UNICEF та USAID – реалізовує загальнонаціональну інформаційну кампанію «Щеплення – суперсила від хвороб» із популяризації рутинної вакцинації дітей та дорослих.
Читати

КП «Управління ВКГ» та КП «Яблунівське» прозвітували про підготовку до зими

🕔22 листопада 2021 Під час засідання сесії Канівської міської ради 2 листопада ц.р., начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергоефективності Тетяна Стадник доповіла про підготовку КП «Управління ВКГ» та КП «Яблунівське» до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
Читати

Народний депутат Віталій Войцехівський завітав з робочим візитом до Канівської громади

🕔22 листопада 2021 Сьогодні, 22 листопада, з робочим візитом до Канівської міської територіальної громади завітав народний депутат України Віталій Войцехівський. Тематика візиту стосувалась перспектив розвитку Канівської громади та співпраці у подальшому.
Читати

COVID-19: за останні дні на коронавірусну хворобу захворіло 39 осіб

🕔22 листопада 2021 За вихідні дні – 20-21 листопада ц.р. на самоізоляцію потрапили 39 пацієнтів, серед яких 8 дітей. З них: міських жителів – 23, сільських – 16 (с. Беркозівка – 1, Степанці – 3, Мартинівка – 4, Сушки – 1, Бобриця – 1, Межиріч – 1, Таганча – 1, Орловець – 1, Ліпляве – 1, Озерище – 1, Новоукраїнка – 1).Про це повідомляє Канівський Центр ПМСД.
Читати

Нову програму забезпечення та захисту прав дітей затвердили у Канівській громаді

🕔22 листопада 2021 У Канівській міській територіальній громаді впроваджуватимуть роботу щодо вдосконалення системи захисту прав та інтересів дітей, мінімізовуючи ризики неналежного виховання та вилучення їх із сімей. Створюватимуть середовище дружнє до дітей в громаді та реалізуватимуть право кожної дитини-сироти і дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання в сім’ї. Про це йдеться у Програмі, яку 2 листопада ц.р. затвердили на засіданні чергової сесії Канівської міської ради.
Читати