-2.9°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-11-15

У Канівській громаді затвердили Стратегію розвитку до 2030 року

🕔15 листопада 2021 Депутати міської ради на черговій сесії 2 листопада ц.р. затвердили базовий документ розвитку Канівської громади – Стратегія розвитку Канівської міської територіальної громади до 2030 року. Над його розробкою працювали упродовж 2 років представники структурних підрозділів виконавчого комітету міськради, підприємств, установ, громадських організацій, старости сіл та активні містяни. Також участь у розробці Стратегії розвитку брали радник з питань регіонального розвитку Черкаського ЦРМС Григорій Перерва в рамках проєкту «U-LEADз Європою» та керівник Студії соціальних технологій «Garnet» Руслан Бахтиєв.
Читати

Запрошуємо на Всеукраїнський онлайн-форум «Актуальні напрями державної підтримки агросектору»

🕔15 листопада 2021 Запрошуємо всіх зацікавлених сільгоспвиробників прийняти участь у Всеукраїнському форумі (онлайн) до Дня працівників сільського господарства «Актуальні напрями державної підтримки агросектору», який відбудеться у четвер, 18 листопада ц.р., з 9:30 до 12 години.
Читати

У Канівській громаді створили комісію з дотримання протиепідемічних та карантинних вимог

🕔15 листопада 2021 Рішення «Про створення комісії по здійсненню контролю за дотриманням протиепідемічних та карантинних вимог на території Канівської міської територіальної громади» було ухвалено в ході позачергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у понеділок, 15 листопада ц.р.
Читати

COVID-19: за вихідні ще 38 осіб потрапило на самоізоляцію, 2 - госпіталізовано

🕔15 листопада 2021 За інформацією Канівського Центру ПМСД станом на понеділок, 15 листопада ц.р., за вихідні потрапили на самоізоляцію – 38 жителів Канівщини, в т.ч. 4 дитини. З них: міських жителів – 26, сільських – 12 (с. екарі – 1, Келеберда – 1, Ліпляве – 2, Степанці – 3, Бобриця – 1, Хмільна – 2, Грищинці – 2).
Читати