-3°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-11-03

В Україні стартує Місяць цифрової грамотності

🕔3 листопада 2021 53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності – масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

Чому Канівська багатопрофільна лікарня увійшла до переліку медичних закладів «резервної хвилі»?

🕔3 листопада 2021 Питання щодо стаціонарного лікування та госпіталізації хворих на COVID-19 порушив депутат Канівської міськради Сергій Ткаченко, під час відкриття чергового засідання сесії, що відбулося в четвер, 28 жовтня ц.р.

Добірка послуг від Мінцифри: як отримати житло або грошову компенсацію від держави?

🕔3 листопада 2021 Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.

250 тисяч гривень передбачено на підтримку військовослужбовців-контрактників у 2022 році

🕔3 листопада 2021 Таке фінансування передбачено Програмою підтримки військовослужбовців військової служби, які зараховані для проходження служби за контрактом у 2022 році та членів їх сімей, яку було затверджено в ході чергового засідання Канівської міської ради у вівторок, 2 листопада ц.р.

COVID-19: за останню добу на Канівщині 3 особи захворіло та 3 було госпіталізовано

🕔3 листопада 2021 Загалом станом на середу, 3 листопада ц.р., на самоізоляції з підтвердженим діагнозом (COVID-19) перебувають – 379 осіб, в т.ч. 49 дітей, інформує Канівський Центр ПМСД.

Сьогодні – День ракетних військ і артилерії. Вітаємо!

🕔3 листопада 2021

3 листопада – День інженерних військ. Вітаємо!

🕔3 листопада 2021