-2.4°C light snowКанів, Україна

Новини за 2021-10-28

Канівський міський голова Ігор Ренькас доручив юридичному відділу підготувати обґрунтування щодо розпуску ради

🕔28 жовтня 2021 Сьогодні, 28 жовтня, не відбулося чергове засідання сесії Канівської міської ради. Причина – депутати не змогли затвердити порядок денний засідання. Зауважимо, вже не вперше депутати міськради зривають засідання, що є перешкодою для ефективного функціонування органу місцевого самоврядування та громади в цілому.

Не забути: цими вихідними Україна переходить на зимовий час

🕔28 жовтня 2021 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №509 від 13 травня 1996 року «Про порядок обчислення часу на території України» щороку перевід годинників відбувається в останню неділю жовтня. Тож, у ніч на 31 жовтня ц.р. наша держава знову офіційно перейде на зимовий час.

Сьогодні свій 95-річний ювілей святкує ветеран Другої світової війни Сава Тимошенко. Вітаємо!

🕔28 жовтня 2021 Сьогодні, 28 жовтня, 95-річний ювілей святкує ветеран Другої світової війни, учасник бойових дій – Сава Гаврилович Тимошенко.

COVID-19: за минулу добу ще 39 жителів Канівщини захворіли на коронавірус

🕔28 жовтня 2021 Станом на четвер, 28 жовтня ц.р., ще 39 осіб (в т.ч – 5 дітей),  потрапило на самоізоляцію, інформує Канівський центр ПМСД. З них: міських жителів – 32, сільських – 7. Жителі сіл: Яблунів – 1, Таганча – 1, Ліпляве – 3, Грищинці – 1, Хмільна – 1, Литвинець – 1.

У Каневі відзначили 77-му річницю з нагоди вигнання нацистів з України

🕔28 жовтня 2021 Сьогодні, 28 жовтня, з нагоди 77-ої річниці вигнання нацистських окупантів із України представники Канівської міської ради, з дотриманням карантинних вимог, вшанували пам'ять всіх, хто боровся проти агресора. Покласти квіти до Меморіалу Слави прибули Канівський міський голова Ігор Ренькас, секретар міської ради Оксана П’яткова, заступник міського голови Тетяна Жівотова, керуючий справами виконавчого комітету Володимир Святелик, голова Ради ветеранів Канева Василь Тулін та інші.