-3°C light snowКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-10-25

Сервіси Пенсійного фонду, що полегшать вам життя

🕔25 жовтня 2021 Відділ обслуговування громадян № 8 ГУ ПФУ в Черкаській області повідомляє, що електронні сервіси Пенсійного фонду України створені для того, аби ви могли вирішити свої питання дистанційно, без особистого звернення до сервісних центрів. Фахівці Головного управління Фонду на Черкащині акцентують: скористатися сервісами можна на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) із ключем кваліфікованого електронного підпису. До вашої уваги – кілька з них.
Читати

Дегустація сирів, забави для дітей та відкриття скульптури – Канівський маслосирзавод відсвяткував своє 50-річчя

🕔25 жовтня 2021 У суботу, 23 жовтня ц.р., Канівський маслосирзавод святкував свій 50-річний ювілей. За цей час завод пережив часи криз та перемог, становлення і пошуків нових ринків збуту. На сьогодні ТМ «Клуб Сиру» не лише займає вагоме місце на молочному ринку України, а й успішно конкурує з іншими виробниками за кордоном, маючи репутацію виробника високоякісної продукції.
Читати

Жителів Канівської громади запрошують на форум «ГРАНТуємо зміни 7.0»

🕔25 жовтня 2021 Як повідомляє пресслужба Черкаської облдержадміністрації, вже за тиждень, 1-2 листопада ц.р. на Черкащині відбудеться онлайн-Форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 7.0». Тема цьогорічно форуму: «Соціальний капітал громад».
Читати

Офіційно визначено проєкти-переможці Громадського бюджету – 2022

🕔25 жовтня 2021 У суботу, 23 жовтня ц.р., відбулося підсумкове засідання комісії, де і були оголошені проєкти-переможці Громадського бюджету – 2022. Відтак, згідно опрацьованих результатів, найбільшу підтримку серед жителів Канівської громади здобув проєкт «Я обираю спорт». Бюджет проєкту – 500 тисяч гривень. За нього проголосувало 455 жителів нашої громади.
Читати

COVID-19: за вихідні ще 83 жителі Канівщини потрапили на самоізоляцію, з них – 9 дітей

🕔25 жовтня 2021 За минулі дні 23-24 жовтня ц.р. на самоізоляцію потрапило 83 жителі Канівщини, серед яких 9 дітей. Про це повідомляє Канівський Центр ПМСД.
Читати

25 жовтня – День маркетолога. Вітаємо!

🕔25 жовтня 2021
Читати