-2.9°C light snowКанів, Україна

Новини за 2021-10-21

Міжнародний конкурс мистецтв «Штурм» відбудеться в Каневі 24 жовтня ц.р.

🕔21 жовтня 2021 До Вашої уваги надаємо програму Міжнародного конкурсу мистецтв "Штурм" на 24 жовтня ц. р.

ЦНАПи в смартфоні: Мін’юст нагадує про запуск онлайн-платформи «Дія Центрів»

🕔21 жовтня 2021 Платформа Дія Центрів – онлайн-майданчик, що спростить взаємодію громадян та працівників Центрів надання адмінпослуг. Ми прагнемо, щоб якість обслуговування у ЦНАПах перевищила очікування відвідувачів. Запуск Платформи Дія Центрів – наступний крок до сучасного держсервісу в кожному куточку України.

Національний конкурс «Молодіжна столиця України-2023»

🕔21 жовтня 2021 З 25 вересня ц.р. в Україні стартував національний конкурс «Молодіжна столиця України», ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.

Повідомлення про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку.

🕔21 жовтня 2021 Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Виконавчий комітет Канівської міської ради Черкаської області повідомляє про оприлюднення проектів документів державного планування та звітів про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіти)  “План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Канева до 2030 року”, “Програма охорони навколишнього природного середовища Канівської міської територіальної громади на 2021-2027 роки”, “Програма розвитку житлово – комунального господарства Канівської міської територіальної громади на 2021 – 2025 роки” (далі - ДДП).

COVID-19: більше 250 жителів Канівщини знаходиться на самоізоляції

🕔21 жовтня 2021 За інформацією Канівського Центру ПМСД станом на четвер, 21 жовтня ц. р. (за минулі дні 19-20 жовтня ц.р.), на самоізоляцію потрапило 73 особи, в т.ч. 10 дітей.