-3°C light snowКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-10-05

9 жовтня ц.р. Хутір Хмільна святкуватиме День села

🕔5 жовтня 2021
Читати

Канівський ЦНАП з початку року надав понад 21 тисячу послуг – Наталія Матінова

🕔5 жовтня 2021 За 9 місяців 2021 року через Канівський ЦНАП мешканці нашої громади отримали понад 21 тисячу адміністративних послуг.
Читати

Увага! У Канівській громаді шахраї телефонують від імені міського голови

🕔5 жовтня 2021 У зв’язку з надходженням інформації від громадян щодо телефонних дзвінків зі зверненнями невстановлених осіб від імені міського голови з пропозиціями придбати нерухомість, а насправді з корисливою метою – заволодіння грошовими коштами шляхом обману та зловживання, офіційно повідомляємо, що такі дзвінки здійснюються шахраями, які не мають жодного відношення до Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.
Читати

Легалізація зайнятості населення – пріоритетний напрямок роботи влади

🕔5 жовтня 2021 Сьогодні легалізація зайнятості є одним з пріоритетних завдань, як на державному так і на місцевому рівнях, оскільки відносини між роботодавцем та найманим працівником не завжди відповідають нормам чинного законодавства.
Читати

6 жовтня ц.р. відбудеться чергове засідання виконкому

🕔5 жовтня 2021 У середу, 6 жовтня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.
Читати

COVID-19: 97 жителів Канівщини перебувають на самоізоляції, з них – 9 дітей

🕔5 жовтня 2021 За інформацією Канівського Центру ПМСД  станом на вівторок (за минулу добу), 5 жовтня ц.р., всього перебувають на самоізоляції з підтвердженим діагнозом (COVID-19) – 97 осіб, в т.ч. 9 дітей.
Читати

Сьогодні - Всесвітній день вчителя. Вітаємо!

🕔5 жовтня 2021
Читати