-2.9°C light snowКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-10-04

Завтра на Черкащині очікуються заморозки

🕔4 жовтня 2021 Попередження про стихійні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

Міський голова Ігор Ренькас взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України

🕔4 жовтня 2021 30 вересня ц.р. Канівський міський голова Ігор Ренькас взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України за участі глави держави Володимира Зеленського.
Читати

У Каневі вперше відбувся турнір з волейболу серед жінок на «Кубок міського голови»

🕔4 жовтня 2021 У неділю, 3 жовтня ц.р., у Каневі на базі ЗОШ № 4 вперше відбувся турнір з волейболу серед жінок на Кубок міського голови.
Читати

4 жовтня ц.р. увесь світ відзначає Міжнародний день лікаря

🕔4 жовтня 2021 Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Саме люди в білих халатах щодня здійснюють подвиг на роботі. І не важливо, хірурги чи ортопеди, стоматологи чи терапевти, окулісти чи отоларингологи, мамологи або психотерапевти – всі вони лікують тілесні й душевні рани, повертають людям зір, рух, здоров’я та життя!
Читати

Увага! Відсьогодні і до 12 жовтня на частині вулиць Канева буде відсутнє водопостачання

🕔4 жовтня 2021 КП «Управління ВКГ» інформує про тимчасове призупинення водопостачання у зв’язку з плановою чисткою та знезараженням резервуарів чистої води.
Читати

Моє село – найкраще місце на землі,– під таким гаслом в Межирічі відсвяткували День села

🕔4 жовтня 2021 У суботу, 2 жовтня ц.р., ще одне село дружньої Канівської громади відсвяткувало День села. В Межирічі святкування проходило під гаслом «Моє село – найкраще місце на землі». Також не випадково, що саме цього сонячного дня за давньою традицією біля сільського клубу зібралося багато односельчан та гостей.
Читати

COVID-19: за вихідні на Канівщині захворіло 9 осіб, з них – 5 дітей

🕔4 жовтня 2021 За минулі дні – 2-3 жовтня ц.р. потрапили на самоізоляцію 9 жителів Канівщини, серед яких 5 дітей. Про це повідомляє Канівський Центр ПМСД.
Читати

4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин

🕔4 жовтня 2021
Читати

Сьогодні – Всесвітній день архітектора. Вітаємо!

🕔4 жовтня 2021
Читати