-2.9°C light snowКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-09-27

5287 жителів Канівщини перехворіло на COVID-19 від початку епідемії

🕔27 вересня 2021 Інформацію про стан та заходи з запобігання масовим захворюванням на COVID-19 повідомила директор Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова у ході останнього засідання Канівської міської ради, яке відбулося 23 вересня ц.р.
Читати

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

🕔27 вересня 2021 Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Виконавчий комітет Канівської міської ради Черкаської області повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі-Звіт) “Програма економічного і соціального розвитку Канівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки” (далі - ДДП).
Читати

З 29 вересня по 1 жовтня ц.р. у Каневі пройде Всеукраїнський молодіжний фестиваль «КОБЗАРЕВІ ДЖЕРЕЛА»

🕔27 вересня 2021 30 вересня ц.р. в міському будинку культури о 16-00 відбудеться концерт – творчий звіт учасників Всеукраїнського молодіжного мистецького фестивалю «Кобзареві джерела 2021», присвячений Дню працівників освіти. Захід пройде за участі лауреатів та дипломантів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів та електро-фолк гурту «Колодій». Вхід вільний. Робота майданчиків фестивалю триватиме з 29 вересня по 1 жовтня ц.р.
Читати

COVID-19: за вихідні на самоізоляцію потрапило 4 дорослих міських жителів

🕔27 вересня 2021 За інформацією Канівського Центру ПМСД станом на понеділок, 27 вересня ц. р., на самоізоляцію потрапило 4 дорослих міських жителів.
Читати

У Каневі відбувся турнір з боксу «Кубок козацької слави»

🕔27 вересня 2021 У суботу, 25 вересня ц.р., у Міському будинку культури відбувся IV Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок козацької слави імені Дмитра Байди-Вишневецького». Ці змагання проходять вже вчетверте. Їх головна мета: популяризувати бокс нашого краю для усієї України й довести, що юні канівці можуть успішно конкурувати на ринзі з ровесниками з інших регіонів держави.
Читати

Депутати міської ради виділили матеріальну допомогу канівчанці на ліквідацію наслідків пожежі у житловому будинку

🕔27 вересня 2021 Матеріальну допомогу у розмірі 50 тис. гривень на відновлення пошкодженого під час пожежі будинку отримає жителька Канева.
Читати

Сьогодні - День туризму. Вітаємо!

🕔27 вересня 2021
Читати