-2.9°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-09-13

В новий опалювальний сезон з новими тарифами

🕔13 вересня 2021 У середу, 8 вересня ц.р., під час чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради було прийнято проєкт рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання та послуги з постачання теплової енергії для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів по Канівському комунальному підприємству теплових мереж».
Читати

До дня міста серед школярів Канівської громади пройшов конкурс творів і фотографій

🕔13 вересня 2021 У п’ятницю, 10 вересня ц.р., творчі й обдаровані діти з Канівської громади зібралися в сесійній залі будинку рад. І це не випадково. Вже стало доброю традицією проводити різноманітні конкурси серед школярів напередодні дня Канева.
Читати

Один клас у Каневі пішов на самоізоляцію

🕔13 вересня 2021 За словами заступника міського голови Тетяни Жівотової станом на сьогодні один клас серед навчальних закладів Канева у зв’язку з захворюваністю на COVID-19 пішов на самоізоляцію.
Читати

Виступ гурту «Нумер 482», естафета на плавзасобах, змагання з армреслінгу, фаєр-шоу – як у Каневі святкували День міста (ФОТО)

🕔13 вересня 2021 «З Днем народження, славний Каневе!», ˗ вітали у соцмережах наше місто численні дописувачі, його жителі і гості. І вже в суботу, 11 вересня ц.р., всі вони взяли участь у яскравому та масштабному святкуванні з нагоди 943-ої річниці від дня заснування Канева.
Читати

Сьогодні - День програміста. Вітаємо!

🕔13 вересня 2021
Читати