-8.6°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-07-22

Канівські абітурієнти мають можливість отримати освіту європейського зразка

🕔22 липня 2021 Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького уклав угоду з Варшавським університет менеджменту «COLLEGIUM HUMANUM» (Республіка Польща, м. Варшава) про співпрацю в галузі вищої освіти з метою підготовки конкурентоспроможних фахівців відповідно до потреб європейського ринку праці.

Майже 400 звернень від громадян надійшло до виконкому Канівської міськради за І півріччя 2021 року

🕔22 липня 2021 У ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, яке відбулося у середу 21 липня ц.р., присутні ознайомилися з інформацію про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті Канівської міської ради за І півріччя 2021 року.

22 та 23 липня ц.р. жителі Канівщини зможуть щепитися вакцинами Pfizer та Moderna

🕔22 липня 2021 Про це повідомляє Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні - Міжнародний день боксу

🕔22 липня 2021