-2.9°C light snowКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-06-30

На базі Канівської багатопрофільної лікарні заплановано відкриття реабілітаційного відділення

🕔30 червня 2021 Одним з пріоритетних завдань міського голови Ігоря Ренькаса та керівників медичних закладів Канівської громади Віри Шапошник та Наталії Горьової є забезпечення людей якісним медичним обслуговуванням.
Читати

У Каневі пройшов традиційний турнір з пляжного волейболу

🕔30 червня 2021 У суботу, 29 червня ц.р., на волейбольних майданчиках стадіону ЗОШ №4 відбувся традиційний сімейний турнір з пляжного волейболу, участь в якому взяли 8 пар. Ініціаторами та організаторами турніру виступили тренер Канівського міського центру туризму Наталія Кузнєцова та учитель школи №4 Олексій Кузнєцов.
Читати

Ветерани АТО/ООС з Канівської громади увійшли в п’ятірку та десятку кращих на Іграх Нескорених

🕔30 червня 2021 Нагадаємо, цими вихідними, а саме 27 червня ц. р., на Центральному стадіоні Черкас стартували четверті Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених». Цього року вперше національні змагання було проведено в Черкасах.
Читати

3 липня ц.р. у Каневі заплановано проведення народно-обрядового свята «Купальські забави»

🕔30 червня 2021 Виконавчий комітет Канівської міської ради та благодійна організація «Благодійний фонд Юлії Гершун «Розвиток обдарованих дітей» планують проведення низки заходів з нагоди народно-обрядового свята Івана Купала.
Читати

Канівчанку привітали з присвоєнням звання «Мати-героїня»

🕔30 червня 2021 У ході останнього засідання сесії Канівської міської ради, яке відбулося у вівторок, 29 червня ц.р., канівчанку та багатодітну матір Вікторію Пилипенко привітали з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня». 
Читати

Сьогодні - Міжнародний день парламентаризму

🕔30 червня 2021
Читати