27.3°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-06-25

Стратегія розвитку як фундамент для позитивних змін у Канівській громаді: запрошуємо громадськість до обговорення

🕔25 червня 2021, 13:28 Стратегія розвитку – це головний документ для розвитку громади, завдяки якому вона зможе реалізувати свій потенціал, вирішити нагальні проблеми, покращити конкурентоспроможність, та привернути увагу інвесторів чи грантодавців. У ньому визначені найважливіші завдання, які ставить перед собою громада на певний період. У нашому випадку це 10 років – з 2021 по 2030.
Читати

Канів-Хелмно: п’ять років партнерства, допомоги та інтеграції

🕔25 червня 2021, 13:12 Нагадаємо, що саме п’ять років тому, 25 червня 2016 року в польському місті Хелмно, Куявсько-Поморського воєводства, відбулася урочиста церемонія підписання Угоди про партнерське співробітництво між містами Канів та Хелмно. Угоду своїми підписами скріпили міський голова Ігор Ренькас та Бурмістер міста Хелмно Маріуш Кендзєрскі. Серед почесних гостей урочистої події були присутні Гененеральний консул України в Гданську Лев Захарчишин, а також Почесний Консул України в Бидгощі Кшиштоф Сікора.
Читати

Примусового переведення виплат пенсій на картки з 1 вересня не буде: Укрпошта продовжить доставляти пенсії

🕔25 червня 2021, 11:08 Нещодавні заяви Пенсійного фонду України щодо примусового переведення виплати пенсій на банківські картки викликали значний резонанс. Не всі літні люди мають досвід користування картками, не кажучи вже про те, що більшість з них, а мова йде про тих, хто проживає в сільській місцевості, не мають навіть доступу до банкоматів, щоб зняти з картки готівку.
Читати

Директор Канівського комунального підприємства теплових мереж розповів про проблеми на «ринку газу»

🕔25 червня 2021, 09:40 «Ринок газу», що повноцінно запрацював з 20 травня ц. р., після скасування режиму покладення спеціальних обов’язків на «Нафтогаз України», виявив такі проблеми для його учасників, як: борги, що накопичилися за минулий період; необхідність здійснення 100% передоплати; невизначеність з ціною газу.
Читати

25 червня - День митної служби України. Вітаємо!

🕔25 червня 2021, 09:08
Читати