-2.4°C light snowКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-06-17

«Підйом до Тараса»: у Каневі відбувся автопробіг на ретро-автомобілях

🕔17 червня 2021 Днями стартував міжнародний марафон раритетних автівок «Марафон Дружби та Миру — Україна в ралі Монте-Карло VI United Super Special Race», присвячений 30-річчю Незалежності України та підготовці до ралі в Монте-Карло. Його учасники планують проїхати 3000 км відвідавши 30 міст України, Молдови та Румунії. А вже цієї суботи українські автомобілісти «Відродженого Київського Клубу» розпочали свій маршрут з Умані та продовжили його, завітавши у вівторок, 15 червня ц.р., до Канева.
Читати

У Каневі відкрився соціальний магазин

🕔17 червня 2021 У четвер, 17 червня ц.р., у Каневі запрацював соціальний магазин. Це – спільний проект МХП та місцевої влади, який вдалося реалізувати за ініціативи компанії та підтримки Канівського міського голови Ігоря Ренькаса. Відтепер пенсіонери за віком зможуть придбати продукцію ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за нижчими цінами.
Читати

У Канівському ЦПМСД вже цими вихідними запрацює Центр вакцинації від COVID-19

🕔17 червня 2021 Вакцинація – це не гарантія того, що Ви не захворієте на COVID-19, але це гарантія, що у разі інфікування ускладнення вас оминуть або будуть мінімальними, наголошують у Канівському Центрі первинної медико-санітарної допомоги.
Читати

17 червня - Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухою

🕔17 червня 2021
Читати