-2.1°C overcast cloudsКанів, Україна

Новини за 2021-06-04

Увага! Рух транспорту по вулиці Олега Кошового відновлено

🕔4 червня 2021 Відділ з питань ЖКГ, інфраструктури та енергоефективності інформує про завершення ремонтних робіт дорожнього покриття частини вулиці Олега Кошового, яка прилягає до площі Героїв Майдану та відновлення руху транспорту.

За кошти місцевого бюджету у відділення екстреної допомоги придбали нові меблі

🕔4 червня 2021 Екскурсію оновленим відділенням провела головний лікар Канівської багатопрофільної лікарні Віра Шапошник.

У Каневі припинив роботу «ковідний» госпіталь

🕔4 червня 2021 Інформацію про це повідомила головний лікар Багатопрофільної лікарні Віра Шапошник у ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з структурними підрозділами виконавчого комітету міської ради та директорами комунальних підприємств міста, яка відбулася у п’ятницю, 4 червня ц.р.

4 червня - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України

🕔4 червня 2021