-3°C light snowКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-05-24

Оголошення про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

🕔24 травня 2021 Виконавчий комітет Канівської міської ради Черкаської області повідомляє про початок визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документів державного планування «Програми економічного і соціального розвитку Канівської міської територіальної громади на 2022 рік» та «Стратегії розвитку Канівської міської територіальної громади до 2030 року».
Читати

Отримати або перереєструвати картку для придбання продукції в соціальному магазині можна у ЦНАПі

🕔24 травня 2021 У червні ц. р. у Каневі по вул. Небесної Сотні, 16 (старий універмаг) заплановано відкриття соціального магазину, де реалізовуватимуть продукцію ПрАТ «МХП» за нижчими цінами. Однак, його відкриття затягується у зв’язку з низькою явкою осіб пенсійного віку до ЦНАПу для перереєстрації або отримання картки (у разі її відсутності) на пільгову продукцію, повідомляє начальник відділу економічного аналізу та торгівлі Наталія Хоміцька.
Читати

Канівські школярі взяли участь у онлайн-фестивалі STEM-проєктів

🕔24 травня 2021 Останнім часом у освітньому просторі України набирає обертів тренд STEM-освіти. Вона охоплює природничі науки, технології, математику. Саме цей напрям у освіті посилює природничо-науковий компонент та інноваційні технології.
Читати

26 травня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔24 травня 2021 У середу, 26 травня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.
Читати

COVID-19: за вихідні одужало 6 осіб, на самоізоляцію потрапило – 3.

🕔24 травня 2021 Так, за вихідні, із пацієнтів, які перебували на самоізоляції, одужало 6 осіб. З них міських жителів – 4, сільських – 2. На самоізоляцію потрапило 3 особи. З них: міський жителів – 2, сільських – 1 (с. Бабичі), інформує Канівський Центр ПМСД.
Читати

Проща до Тараса: у Каневі відбулися заходи з нагоди 160-ї річниці перепоховання Шевченка

🕔24 травня 2021 Кожного року, 22 травня – особливий день для українців, адже цього дня вони збираються зі всієї країни та йдуть до могили Тараса Шевченка як до національної святині. 160 років тому домовину з тілом поета перевезли в Україну і поховали на Чернечій горі – мальовничій околиці Канева, історія якої сягає глибини століть. Тож з цієї нагоди у Каневі традиційно пройшли пам’ятні заходи.
Читати

Сьогодні – День слов'янської писемності і культури

🕔24 травня 2021
Читати