-3°C light snowКанів, Україна

Новини за 2021-04-28

Як продовжити термін експлуатації Канівського сміттєзвалища?

🕔28 квітня 2021 У п’ятницю, 23 квітня ц.р., у кабінеті міського голови Ігоря Ренькаса відбулася робоча нарада щодо реконструкції Канівського сміттєзвалища та поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ) у цілому.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Канівський Центр ПМСД запрошує на вакцинацію від коронавірусу

🕔28 квітня 2021 Днями до Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги очікується чергове надходження партії вакцини проти COVID-19 AstraZeneca, інформує головний лікар Центру Наталія Горьова та запрошує бажаючих записуватись на вакцинацію.

Робота у розпалі: жителі міста продовжують весняне прибирання

🕔28 квітня 2021 На території Канівської міської територіальної громади (МТГ) у рамках місячника чистоти активно продовжується весняна толока.

Канівські діти з інвалідністю отримали великодні подарунки

🕔28 квітня 2021 У середу, 28 квітня ц.р., 24 діитини з інвалідністю отримали великодні подарунки.

Канівський ЦНАП готується до проведення перерахунку субсидій на комунальні послуги

🕔28 квітня 2021 З 1 травня ц.р. стартує сезон перерахунку субсидій на житлово-комунальні послуги жителям Канівської громади.

COVID-19: за минулу добу на Канівщині захворіло ще 22 особи, 25 - одужало

🕔28 квітня 2021 За інформацією Канівського Центру ПМСД станом на середу, 28 квітня ц.р., на самоізоляцію потрапило 22 особи. Міських жителів – 7, сільських – 15: с. с. Таганча – 3, Ліпляве – 1, Глинча – 1, Степанці – 4, М.Ржавець – 2, Павлівка -1, Лука -2, Ліпляве -1.

Сьогодні - День охорони праці

🕔28 квітня 2021