21.3°C scattered cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2021-02-05

На вулиці Героїв Дніпра у Каневі відкривається соціальний магазин

🕔5 лютого 2021, 14:26 Найближчим часом в одному із густонаселених мікрорайонів Канева планується відкриття соціального магазину. Тут містяни матимуть змогу придбати продукцію ПрАТ «Миронівська птахофабрика» за нижчими цінами. Це – спільний проект МХП та місцевої влади.
Читати

Увага! Завтра на дорогах Черкащини очікується ожеледиця

🕔5 лютого 2021, 14:15 Попередження про небезпечні метеорологічні явища І рівня небезпечності надійшло від Черкаського обласного центру з гідрометеорології.
Читати

COVID-19: у Канівській лікарні госпіталізовано 15 осіб із діагнозом «коронавірус»

🕔5 лютого 2021, 10:36 Станом на п’ятницю, 5 лютого ц.р., на стаціонарному лікуванні в Канівській багатопрофільній лікарні перебувають 15 осіб. Про це в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста повідомила головний лікар Віра Шапошник.
Читати

Обережно - ожеледиця! Міський голова доручив комунальникам оперативно посипати вулиці

🕔5 лютого 2021, 10:29 Ще не подолали снігову стихію, як на Канів зрушились нові погодні «випробування» - ожеледиця. Відповідні питання порушилися і в ході апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 5 лютого ц.р.
Читати

Уже в квітні стартує прийом документів для зарахування дітей до 1-х класів

🕔5 лютого 2021, 09:50 Шановні батьки, у 2021 році в Каневі прийом до перших класів буде здійснюватись відповідно до нового Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16 квітня 2018 року №367.
Читати

Депутати Канівської міської ради затвердили Положення про помічника-консультанта

🕔5 лютого 2021, 09:25 28 січня ц.р. на засіданні чергової сесії Канівської міської ради депутати підтримали рішення «Про затвердження Положення про помічника консультанта депутата Канівської міської ради та опису посвідчення помічника-консультанта депутата Канівської міської ради».
Читати