-9.8°C clear skyКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2018-05-08

Депутати вповільнюють створення Національного природного парку «Середньодніпровський»

🕔8 травня 2018, 14:25 На останнє засідання сесії Канівської міської ради виносився проект рішення «Про недоцільність включення земель до складу Національного природного парку «Середньодніпровський».
Читати

Формується група дітей для оздоровлення в санаторії «Городище»

🕔8 травня 2018, 11:58 З 29 травня по 18 червня ц.р. група дітей з Канева протягом 21-го календарного дня проходитиме оздоровлення в Черкаському обласному кардіоревматологічному дитячому санаторії «Городище». Наразі формується група. Усі бажаючі можуть звернутися до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту, тел. 3-74-43, вул. Шевченка, 49.
Читати

Начальник Канівського відділу поліції: рівень злочинності зменшився, утім зросла кількість саме тяжких злочинів

🕔8 травня 2018, 11:21 У понеділок, 7 травня ц.р., відбулась прес-конференція на тему «Рівень злочинності на Канівщині». В ході заходу журналісти поцікавились у начальника відділу місцевої поліції Юрія Лугіна, чи збільшився рівень злочинності в нашому місті та районі і як розкриваються порушені кримінальні провадження.
Читати

Стартує проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади

🕔8 травня 2018, 11:18 Мрієте стати держслужбовцем чи хочете дізнатися як функціонують органи влади? Маєте ідеї, пропозиції та бажання змінювати країну на краще? Тоді проект «Державотворець» – стажування молоді в органах державної влади саме для Вас! Ви зможете дізнатися як працюють органи влади, отримати нові знання, розвинути свої лідерські якості та долучитися до процесів державотворення.
Читати

У Каневі продовжуються роботи з благоустрою набережної Дніпра та вулиць міста

🕔8 травня 2018, 09:03 Черговий «суботник» проходив у суботу, 5 травня ц.р.
Читати