-1.8°C overcast cloudsКанів, Україна
Повернутись

Новини за 2017-02-06

КП «ЖЕК»: про підняття тарифів і реформу ЖКГ

🕔6 лютого 2017, 16:45 У суботу, 4 лютого ц.р., у залі засідань будинку рад представники Канівського КП «ЖЕК» провели зустріч із жителями міста. Цього разу збиралися мешканці багатоповерхових будинків, що по вулиці Т.Шевченка.
Читати

13 лютого ц.р. у Каневі відбудеться концерт до Дня закоханих за участі переможця шоу «Голос країни» та фіналістів «Х-фактора»

🕔6 лютого 2017, 15:13
Читати

Очільник області подякував черкащанам за допомогу Авдіївці

🕔6 лютого 2017, 14:37 Черкащина серед перших областей відправила гуманітарну допомогу постраждалій Авдіївці. Про це сказав голова ОДА Юрій Ткаченко на координаційній нараді.
Читати

Людина з великим серцем і щирою усмішкою: канівська громада присвоїла колишньому керівнику Канівської ГЕС Івану Синенку звання почесного громадянина міста Канів

🕔6 лютого 2017, 11:34 У суботу, 4 лютого ц.р., в залі засідань будинку рад відбулися громадські слухання, на яких розглядалося питання присвоєння колишньому керівнику Канівської ГЕС (нині покійному) Івану Синенку звання «Почесний громадянин міста Канева».
Читати

Відбулось засідання міської робочої групи з питань легалізації та зайнятості населення

🕔6 лютого 2017, 11:21 Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життяпрацею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижчої від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.
Читати

Статистичний аналіз щодо державної реєстрації актів цивільного стану за 2016 рік

🕔6 лютого 2017, 11:04 Державна реєстрація актів цивільного стану проводиться з метою забезпечення реалізації прав фізичної особи та офіційного визнання і підтвердження державою фактів народження фізичної особи та її походження, шлюбу, розірвання шлюбу, зміни імені, смерті.
Читати

Канівська громада долучилася до збору допомоги для жителів Авдіївки

🕔6 лютого 2017, 09:06 Уже другий тиждень невеличке містечко Авдіївка, що в Донецькій області, на устах усіх засобів масової інформації.
Читати