21.3°C scattered cloudsКанів, Україна

У Канівській громаді відбувся перший захід в межах проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах»

🕔9 червня 2023, 14:37 У середу, 7 червня ц.р., у Канівській громаді відбувся перший захід у межах проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах» на тему «Перспективи благоустрою набережної р. Дніпро та Канівських ярів».
Читати

Нові тарифи на ритуальні послуги КП «Місто» затвердив виконком

🕔9 червня 2023, 11:22 Відповідне рішення було ухвалено у середу, 7 червня ц.р. в ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.  
Читати

Які державні податкові послуги доступні на Гіді?

🕔9 червня 2023, 09:50 Кожен, хто живе чи працює в Україні, повинен сплачувати податки. Однак часто люди просто не знають, куди звернутися, щоб, наприклад, оформити картку платника податків чи підтвердити статус податкового резидента України.
Читати

У Канівській міській територіальній громаді створили протиепізоотичну комісію

🕔8 червня 2023, 14:48 Рішення «Про створення місцевої державної протиепізоотичної комісії Канівської міської територіальної громади» було ухвалено в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради у середу, 7 червня ц.р.
Читати

Домашнє насильство: механізми протидії та отримання допомоги

🕔8 червня 2023, 10:44 Попри війну, проблема домашнього насильства не стає менш важливою. Війна, як і будь-яка екстремальна ситуація, загострює проблеми людей, які були й до цього. Зокрема, це стосується насильства в родинах.
Читати

Очікування були тяжкі, але нам вдалося забезпечити проходження опалювального сезону, – Василь Коломієць

🕔8 червня 2023, 09:26 У середу, 7 червня ц.р., на засіданні виконавчого комітету директор Канівського комунального підприємства теплових мереж Василь Коломієць звітував  про проведену роботу підприємства за опалювальний сезон 2022-2023 року.
Читати

Виконком затвердив нові тарифи на утримання торгівельного місця та інших послуг міського ринку

🕔7 червня 2023, 15:56 У середу, 7 червня ц.р. у ході засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, було ухвалено рішення «Про затвердження тарифів на утримання торгових місць та інших послуг, які надає КП «Міський ринок».
Читати

Ще 6 полеглих канівців посмертно нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

🕔7 червня 2023, 11:51 Рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» були ухвалені 7 червня ц.р. в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, за ініціативи міського голови Ігоря Ренькаса.
Читати

В області перерахували пенсії працюючим пенсіонерам

🕔7 червня 2023, 09:07 Органи Пенсійного фонду щороку з 1 квітня без додаткового звернення громадян проводять перерахунок пенсії тим особам, які після призначення (перерахунку) пенсії продовжували працювати та на 1 березня 2023 року набули права на проведення перерахунку. Оскільки страхувальники подавали звіти про сплату єдиного соціального внеску за І квартал 2023 року до 10 травня, перерахунок працюючим пенсіонерам проведено у травні.
Читати

7 червня – Всесвітній день безпеки харчових продуктів

🕔7 червня 2023, 08:26
Читати

Працівники управління економічного розвитку взяли участь у Форумі «Громадський бюджет.Перезавантаження»

🕔6 червня 2023, 15:41 У п’ятницю, 2 червня ц.р., у Києві відбувся Форум «Громадський бюджет. Перезавантаження». Його учасниками стали 65 представників з різних громад України, серед них були і працівники управління  економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради - Наталія Сліпко та Наталія Хоміцька. Вони завітали до столиці задля обговорення перезапуску одного з найбільш ефективних інструментів громадської участі.
Читати

Куди звертатися за допомогою: лінії підтримки в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

🕔6 червня 2023, 14:17 Після початку повномасштабного вторгнення психологічний стан населення України різко погіршився: 90%+ українців мають мінімум один симптом тривожного розладу; 40-50% потребують психологічної підтримки; 66% не знають, куди звернутися по допомогу.
Читати

Канівський водоканал нагадує про правила перебування біля фонтанів для безпеки відвідувачів, зокрема дітей

🕔6 червня 2023, 10:36 Інколи літом можна побачити, як діти намагаються освіжитися купаючись у фонтані. Проте ми категорично не радимо цього робити, наголошують в КП  «Управління ВКГ».
Читати

7 червня ц.р. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

🕔6 червня 2023, 09:40 У середу, 7 червня ц.р., члени виконавчого комітету Канівської міської ради зберуться на чергове засідання.
Читати

6 червня – День журналіста. Вітаємо!

🕔6 червня 2023, 08:58
Читати

Перелік захисних споруд цивільного захисту Канівської МТГ, які можуть бути використані для укриття населення

🕔5 червня 2023, 16:26 Відділ надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради надає перелік захисних споруд цивільного захисту, які можуть використовуватися населенням  під час повітряної небезпеки.
Читати

Мають бути доступні 24/7: на позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС обговорили роботу укриттів

🕔5 червня 2023, 16:08 Нагадаємо, минулого тижня у Києві під час повітряної тривоги загинуло троє людей, серед яких дитина. Вони йшли до укриття, двері якого виявилися зачиненими.
Читати

Розвиток інститут старост: у Каневі обговорили можливі законодавчі зміни

🕔5 червня 2023, 11:21 У п’ятницю, 2 червня ц.р., до Канівського міського голови Ігоря Ренькаса  завітав народний депутат Віталій Войцехівський. Мета візиту – обговорення розвитку інституту старост та його подальші перспективи. На зустрічі також були присутні заступники міського голови Тетяна Жівотова та Галина Москаленко, секретар міської ради Оксана П’яткова,  а також старости сіл Канівської міської територіальної громади: Ніна Матвієнко, Тетяна Корнієнко, Іван Чупилка, Валентина Берегова, Людмила Птуха.
Читати

Загинув під Бахмутом ще весною: завтра у Каневі прощатимуться з сержантом Бориславом Каптуром

🕔5 червня 2023, 09:37 На жаль, трагічні новини з фронту продовжують надходити до Канева. Знову ворог безжально обірвав життя нашого земляка, 52-річного жителя Канева – Борислава Каптура. 
Читати

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

🕔5 червня 2023, 09:00
Читати

Сьогодні – День працівників водного господарства

🕔4 червня 2023, 09:03
Читати

4 червня - День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії РФ проти України

🕔4 червня 2023, 09:01
Читати

Сьогодні українці відзначають День Святої Трійці

🕔4 червня 2023, 08:56
Читати

У Канівській громаді відбудеться діалог щодо благоустрою набережної р. Дніпро та Канівських ярів

🕔2 червня 2023, 22:22 У середу, 7 червня ц.р. о 13:00 в укритті Канівського центру ПМСД (адреса: м. Канів, вул. Успенська, 15)  відбудеться діалогова зустріч на тему: «Перспективи благоустрою набережної р. Дніпро в м. Канів та Канівських ярів».
Читати

Мінсоцполітики: Держава запустила програму єОздоровлення

🕔2 червня 2023, 15:02 У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, запущено експериментальний проект для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки «Монетизація дитячого оздоровлення за принципом «гроші ходять за дитиною». Держава запустила програму єОздоровлення, тобто гроші на відпочинок і оздоровлення дітей будуть надаватись батькам.
Читати